richard kašpar

Kde se vzal Richard ?

Kde se vzal, tu se vzal Richard :-). Z nebe nespadl.

V letech 2018, 2019 a 2020 jsem získal titul Realiťák roku Jihočeského kraje.

Po 17 letech v korporátním světě jsem hledal činnost, kde bych mohl více uplatnit své nápady a kreativitu a mohl dále svobodně profesně růst. O reality jsem se vždy zajímal a tak stát se certifikovaným realitním makléřem pro mne byla jasná volba.

Působím od Tábora až po Prahu. Jsem jazykově vybaven, plynule mluvím

  • anglicky
  • německy

Prodám nebo pronajmu váš

  • dům
  • byt
  • pozemek
  • obchodní (komerční) prostor - obchod, kancelář, hala, sklad apod.

Vím, že dobrý marketing je klíčem ke kvalitnímu prodeji a proto za samozřejmost považuji a v rámci provize zajišťuji také

  • úklid a přípravu prostor před prohlídkou
  • fotografie od profesionálního fotografa
  • videoprohlídky, viturální i běžný homestaiging
  • jasná marketingová strategie prodeje/pronájmu vaší nemovitosti

Každý z nás hledá to, co by ho bavilo. Už na začátku pracovní kariéry jsem věděl, že komunikace, obchod a práce s lidmi je to, co mě baví. Pokud děláte něco, co vás baví, děláte to většinou dobře.

Po škole jsem se zaměřil na obchod a v obchodě jsem měl možnost pracovat více než 17 let pro německé, anglické a rakouské firmy. Díky tomu jsem měl možnost vidět sílu značky, výhody plynoucí  ze zavedených systémů a jednotnosti v pracovních postupech. Co mě, ale ve všech těchto firmách chybělo, byla kreativita a možnost uplatnění osobních předností, nápadů a omezené možnosti rozvoje.

Po 17 letech vedení týmů a řízení obchodu jsem chtěl uplatňovat více ze sebe a to, pro co mám nadání. O realitní trh jsem se zajímal již dříve a jsem chtěl začít a s chutí sám vymýšlet, bylo třeba najít vlastní cestu, kde je spojena  kvalita a jasná pravidla, etický kodex s týmovou spoluprací. 

Být certifikovaným realitním makléřem byl jasná volba!

Moje očekávání bylo nejen naplněno, ale i překonáno. Systém školení, certifikace, možnosti setkávání na mezinárodní úrovni a předávání zkušeností a jasná komunikace je to, co jsem hledal. Spolupráce mezi makléři již není jen prázdné slovo, opravdu funguje a tím hlavním co je pro všechny důležité, je klient a hájení jeho zájmů.

Myslím, že jsem našel co mě baví, obor a místo kde každý den uplatňuji svoji pracovitost, sebedisciplínu, kreativitu a zároveň to mohu spojit s obchodem, komunikací a prací s lidmi. Pokud někdy někdo hovoří o práci snů, já o ní nehovořím, já ji mám. 

richard z remaxu

 

 

Cestifikovaný makléř Richard z Remaxu
Certifikovaný makléř Richard z Remaxu

Má každodenní tvrdá práce a kvalita mých služeb se velmi brzo také odrazila na mých výsledcích. V letech 2018, 2019 a 2020 jsem získal titul Realiťáka roku a byl jsem svými klienty, širokou veřejností a odbornou porotou zvolen jako nejlepší realitní makléř Jihočeského kraje.

Na toto ocenění jsem velmi hrdý a všem svým klientům děkuji za jejich podporu a projevenou důvěru. Věřím, že ani v roce 2022 vaši důvěru nezklamu, naopak, na vylepšení svých služeb budu stále intenzivně pracovat. 

Svojí prací chci také jít příkladem ostatním kolegům z oboru a chci přispět ke zlepšení pověsti a zvýšení prestiže našeho oboru.

 

realitak roku
realitak roku 2019