DŮM V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ V TÝNĚ NAD VLTAVOU K PRODEJI

Horní Brašov, Týn nad Vltavou, České Budějovice, Jihočeský kraj

 

Pětipatrový dům s možností bydlení i podnikání s výhledem na řeku v Týnu nad Vltavou

Skvěle umístěný pětipatrový dům, který v sobě spojuje možnost podnikání a bydlení.

Většina domů a nemovitostí má poměrně jasně danou funkci, zde je však variabilita společně s umístněním skutečnou výzvou pro všechny, kdo mají obchodního ducha, kreativní cítění a zároveň chtějí bydlet v krásném prostředí historického města na břehu Vltavy, v Týnu nad Vltavou.

Samotný dům byl vyprojektován Ing. Heřmanem Ábelesem, který se podílel i na Pražském obchodním domu Bílá Labuť nebo na projektu Barrandovských teras pro rodinu Havlových.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Celkový koncept

Celkový koncept je již od začátku velmi nadčasový řešením vstupů do domu, obchodních prostorů, pasáže a nebo výtahu se vstupem přímo do bytů. Výtah spojuje všechny patra budovy, která jsou zároveň přístupná velkorysým schodištěm.

dům na prodej týn nad vltavou

 

První patro

V prvním patře, je další obchodní prostor o velikosti cca 183 m2. Přístup je jak schody z přízemí, tak z centrálního schodiště, které prochází celým domem až do třetího patra a také výtahem.

 

dům na prodej týn nad vltavou

Suterén

V suterénu je prostor, který byl původně využíván jako sklad, kotelna a technické zázemí. Jedná se o otevřený prostor s menšími prostory s wc o velikosti cca 171 m2 se samostatným vchodem. Zároveň je propojen i s centrálním schodištěm a výtahem.

dům na prodej týn nad vltavou

 

Druhé a třetí patro

V druhém patře i třetím patře byly byty o velikosti cca 185 m2. Jejich světlost a funkčnost byla ukázkou skvělé práce architekta, který dokázal prostor využít na maximum. V pozdější době přestavěno na obchodní prostory s WC a sprchou.

dům na prodej týn nad vltavou

Přízemí

V přízemí je obchodní prostor o velikosti cca 162 m2 se vstupem z ulice, obrovské výlohy a pasáž o velikosti 38 m2, která umožňuje samostatný přístup do dalších částí domu jak na schodiště do vyšších pater, tak k výtahu.

dům na prodej týn nad vltavou

 

Čtvrté patro

Ve čtvrtém a pátém patře je byt o velikosti 156 m2 s úžasnou terasou 28 m2 a 16 m2, která je s výhledem na Vltavu tím, co dává domu jedinečnost umístění.

 

 

dům na prodej týn nad vltavou

Dům je napojen všechny dostupné sítě a vytápění je zajištěno centrálním rozvodem.

 

 

FOTOGALERIE

 

 

V případě vašeho zájmu o tento dům vám rád zašlu doplňující sadu cca 40 fotografií.

 

 

Původní architektonický návrh z roku 1934

 

 

Zaujal vás tento dům?