JÁ PRACUJI, VY ROZHODUJETE!

Richard z Remaxu Richard Kašpar

ZAJISTÍM VÁM

 

Prodej

Prodám váš dům nebo byt do 3 měsíců a zvýším jeho prodejní cenu v průměru o 17 %

CHCI PRODAT

Pronájem

Najdu vám prověřeného nájemce, vaše nemovitost bude brzy vydělávat

CHCI PRONAJMOUT

Rodinný dům na klíč

Nová stavba za 2.050.000 Kč se vším všudy rovnou k nastěhování

CHCI STAVĚT

 

 

13 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT RICHARDA Z REMAXU JAKO SVÉHO MAKLÉŘE
prodej rodinný dům

PRODEJ NEMOVITOSTÍ

Prodej nemovitosti není jednoduchá transakce. Při jejím prodeji ověřuji skutečný stav věci, zajišťuji potřebné dokumenty, včetně energetického štítku budovy. Vaši nemovitost také k prodeji připravím - zajistím vyklizení nebo úklid, profesionální fotografie a prodám ji tak, jak si budete přát - rychle nebo za dobrou cenu. Často ale zvládnu obojí 😉

Více informací

PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Pronájem vlastní nemovitosti na první pohled vypadá jako jednoduchá záležitost. Má však svá rizika.  Často se u pronajímatelů setkávám s předchozími negativními zkušenostmi s nájemníky. Už poznám potenciálně problémového zájemce a nebudu zbytečně plýtvat váš čas ani peníze. Ochráním vás před riziky spojenými s pronájmem nemovitosti. Vaše nemovitost bude brzy a bezpečně vydělávat.

Více informací
byt prodej
novostavba

RODINNÝ DŮM NA KLÍČ

Zajistím vám výstavbu nového domu podle vašich potřeb. Domy jsou variabilní z hlediska použitých materiálů, dispozice i velikosti. Dodávají se včetně základové desky a vnitřních obkladů, podlah a sanity. Připraveny rovnou k nastěhování. Nový dům můžete mít již od 2.050.000 Kč.

Více informací