Vyznáte se v certifikacích makléřů?

certifikace makleru

Pokud se chcete při prodeji domu nebo bytu obejít bez starostí, obraťte se vždy na skutečné profesionály. Jak ale v záplavě různých realitních společností a nepřeberného množství makléřů najít toho správného?

Jedním z nejdůležitějších parametrů, na které při výběru realitního makléře myslet, je sdílená zkušenost či reference. Nemáte-li se ale na koho obrátit, hledejte primárně makléře ve lokalitě prodeje vaší nemovitosti. Dále je vhodné zohlednit recenze a dostupné informace o vybraném realitním makléři. Zkušenosti předchozích klientů bývají k nezaplacení.

V realitní síti RE/MAX má každý klient po uzavřeném obchodě možnost ohodnotit práci svého makléře. Tato reference se zobrazí pod jménem makléře bez toho, aby ji makléř mohl jakkoliv ovlivnit. Veškeré zkušenosti jsou tak autentické a  důvěryhodné. Mé hodnocení si můžete přečíst zde.

Dalším důležitým parametrem je nezávislá certifikace, která zaručuje makléřovu profesionalitu. Už dávno neplatí, že dobrého realitního makléře může dělat každý, kdo má obchodního ducha. Realitní síť RE/MAX má například vlastní třístupňový systém vzdělávání, který se zobrazuje u profilu makléře a ukazuje, jak je zkušený. Na profilu makléře se můžete setkat se třemi základními stupni vzdělání. Já jsem certifikovaným makléře 2.stupně:

Hodnocení Certifikovaný makléř 1. Stupně

je udělováno makléři, který v testech prokázal požadované minimum znalostí. Své znalosti musí opětovně potvrdit každý rok. Jedná se o základní ocenění odborné způsobilosti v rámci sítě RE/MAX v České republice.

Certifikovaný makléř Richard z Remaxu

Ocenění Certifikovaný makléř 2. Stupně

je na základě testů připraveno pro zkušenější makléře. Stejně jako první stupeň, i tento se musí po určité době obnovovat. V případě, že pozici neobhájí, je mu titul Certifikovaný makléř 2. stupně odebrán do doby, než makléř zkoušky úspěšně znovu složí. Jedná se o vyšší ocenění odborné způsobilosti v rámci sítě RE/MAX v České republice.

Cestifikovaný makléř Richard z Remaxu

Certifikovaný makléř dle ISO normy

RE/MAX jako první realitní společnost v ČR pracuje s nezávislou certifikací odborné kvality makléřů dle normy ISO. Titul certifikovaný realitní makléř dle normy ISO je nejvyšší nezávislé ocenění odborné způsobilosti v realitním oboru, kterého makléř může dosáhnout. Certifikaci může získat každý, kdo úspěšně složí státní zkoušku. Certifikát uděluje Česká společnost pro jakost na 3 roky, po uplynutí této doby musí makléř složit novou zkoušku. V případě, že makléř neobhájí je mu titul obebrán.

certifikace iso 17024

Kvalitní makléř se o vás dokáže postarat nejen v průběhu samotného prodeje, ale také v situaci, kdy z vašeho pohledu vše nejde podle plánu. Řídím se nejen etickým kodexem makléřů RE/MAX, ale ve své práci především ctím profesionalitu, slušnost a korektnost.

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Řešíte jiný problém se svojí nemovitostí? Obraťte se na mne, zdarma vám poradím.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů